MZ YMM (MZ Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim); Tam Tasdik Denetimi, Bağımsız Denetim ve KDV iade çalışmaları alanında tecrübeye sahiptir. Yeminli Mali Müşavirliğimiz  yıllardır inşaat sektöründeki önemli firmaların, Türkiye’de tekstil piyasasına yön veren üretici ve mağazacı tekstil firmalarının, beyaz eşya üretim ve pazarlaması alanında halka açık olarak faaliyet gösteren firmaların, demir-çelik sektöründeki önemli firmaların, gemi sektöründe yer alan firmalar  ile sağlık sektöründe hizmet veren firmaların mali danışmanlığı, denetimi ve KDV iadesi konusunda deneyim ve birikime sahiptir.

MZ YMM; bundan sonrada inşaat, tekstil, bilişim ve her türlü sanayi alanlarında faaliyet gösteren birçok müşterisine hizmet vermeyi hedeflemektedir.  Yeminli Mali Müşavirliğimiz; Vergi Denetimi, Vergi Danışmanlığı ve Mali Çözümler, Katma Değer Vergisi İadeleri, Vergi Uyuşmazlıkları ve Davaları konusunda uzman bir kuruluştur.

MZ YMM olarak vereceğimiz hizmetin, şirketleriniz için değer yaratan yapıcı bir katkısı olacağına inanıyoruz.

Hizmet anlayışımız, müşterilerimize artı değer katılması, mevcut ve olası vergi ve diğer mali risklerden arındırılması ile üretim, maliyet ve gider yöntemlerinde daha fazla kara odaklanılmasını sağlayacak bakış açısından oluşmaktadır.

 

Mesut Zurnacı

Yeminli Mali Müşavir